Teabepäev: AIANDUSTOOTMISE KÕRVALSAADUSED, NENDE KASUTAMINE JA MEETODID BIOAKTIIVSETE ÜHENDITE ERALDAMISEKS


Sündmuse detailid


Eesti Maaülikool annab märku, et 17. mail 2022 (kell 10.00-14.00) on Polli aiandusuuringute keskuses (Viljandimaal) toimumas teabepäev puuviljade, marjade ja köögiviljade tootmisjääkide väärindamisest.

Teabepäevale on oodatud puuviljade, marjade ja köögiviljade kasvatamise ja väärindamisega seotud valdkondade ettevõtete töötajad. Lisaks põllumajanduse, aianduse ja toidutootmise ning töötlemise valdkondade spetsialistid, töötajad, konsulendid, eksperdid sh riigiasutuste töötajad.

Teabepäeva sihtrühma ei kuulu füüsilised isikud ning EMÜ töötajad ja üliõpilased.

Rohkem infot teabepäeva kohta ja lingi registreerumiseks leiab aadressilt: https://avatudylikool.emu.ee/koolitused/koolitused/kalender/2022-05-17/infopaev-aiandustootmise-korvalsaadused-nende-kasutamine-ja-meetodid-bioaktiivsete-uhendite-eraldamiseks/

Teabepäevale saab registreeruda kuni 10. maini 2022.

Teabepäeval osalemine on sihtrühma kuulujatele tasuta.

Teabepäev toimub ERASMUS KA2 projekti “Strategies regarding the valorization of horticultural and agricultural by-products as functional foods in the context of a circular economy (By-products)”, (leping nr. 2020-1-RO01-KA203-080172) raames.

 

 

Teabepäeva korraldajaks on Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi aianduse õppetooli Polli aiandusuuringute keskus.

 

Küsimused ja täiendav info: Reelika Rätsep (reelika.ratsep@emu.ee või tel +372 53432842)